Kanādas U-20 izlase papildlaikā pieveic čehus un izcīna zelta medaļas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kanādā notiekošajā U-20 pasaules hokeja čempionātā triumfēja Kanādas valstsvienība, kas ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) pieveica Čehijas vienaudžus.

Pirmā perioda 13. minūtē Kanādas izlases uzbrucējs Dilans Genters ar fantastisku šāvienu vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē komandas kapteinis Šeins Raits izlauzās caur trim čehu spēlētājiem un ar nūjas neērto pusi dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Jirži Kuličs ieraidīja vārtos atlēkušo ripu un samazināja kanādiešu priekšrocību līdz minimumam, bet vien 54 sekundes vēlāk Jakubs Koss guva kuriozus vārtus un panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā Kanādas uzbrucējs Džošua Ruā izgājienā divatā pret vienu aizsargu atdeva lielisku piespēli Dilanam Genteram, kurš ievirzīja vārtos uzvaru nesošo ripu.

Tomass Miličs atvairīja 24 no 26 Čehijas izlases metieniem, bet Tomašs Suhāneks tika galā ar 35 no 38 Kanādas valstsvienības raidījumiem.

Kanādas hokejisti zelta medaļu izcīnīja otro reizi pēc kārtas un ceturto reizi pēdējo sešu gadu laikā. Tikmēr Čehijas izlase pirmo reizi tika pie sudraba godalgām, kas ir labākais šīs valstsvienības panākums kopš 2001. gada, kad izdevās iegūt zelta medaļas.