Kanādas U-18 izlase izcīna bronzu (VIDEO)

Kanādas U-18 izlase izcīnīja bronzas medaļas pasaules čempionātā.

Kanādieši spēlē par 3. vietu papildlaikā apspēlēja Slovākijas vienaudžus ar 4:3 (0:0, 2:1, 1:2, 1:0).

Pirmajā periodā komandas dabūja vairākus noraidījumus, bet līdz vārtu guvumam netika. Rezultātu atklāja Maklins Selebrīni, gūstot vārtos mača 31. minūtē. Astoņas minūtes vēlāk slovāks Dalibors Dvorskis panāca izlīdzinājumu. Taču jau pēc 62 sekundēm Kolbijs Berlouss atgrieza Kanādai pārsvaru.

Trešā perioda sākumā Peters Čišars izlīdzināja rezultātu. Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, Daniels Jenčko pirmo reizi spēlē izvirzīja Slovākiju vadībā. Kad līdz finālsirēnai bija palikušas minūte un 10 sekundes, Metjū Vūds spēja panākt neizšķirtu un pārvest spēli papildlaikā.

Overtaimā Selebrīni 8. minūtē izcēlās ar uzvaru nesošu vārtu guvumu un izcīnīja Kanādai bronzas medaļas.

Kanādas vārtus sargāja Gabriels Daigls, atvairot 26 no 29 metieniem. Tikmēr, Slovākijas vārtsargs Samuels Urbans tika galā ar 37 no 41 metiena.

Kanādas izlase grupu turnīra gaitā kapitulēja Zviedrijai (0:8), sagrāva Vāciju (8:0), apspēlēja Slovākiju (4:3), Čehiju (8:3) un Šveici (7:3). Pusfinālā Kanāda zaudēja Zviedrijai (2:7).

Savukārt, Slovākija grupu etapā bullīšos apspēlēja Čehiju (3:2), zaudēja Zviedrijai (3:5), Kanādai (3:4) un apspēlēja Vāciju (6:4). Ceturtdaļfinālā slovāki izcīnīja uzvaru pret Somiju (3:2), bet pusfinālā smagi zaudēja ASV (1:7).

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF