Kalvītis par U-20: Sastāvs tiks noteikts dienu pirms čempionāta sākuma

Latvijas hokeja U-20 izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis sacījis, ka komandas sastāvs pasaules čempionātam tiks noteikts turnīra direktorātā 25. decembrī – dienu pirms čempionāta sākuma, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Latvijas U-20 izlase decembrī piedalīsies pasaules čempionātā Elites grupā, kas norisināsies Zviedrijas pilsētā Gēteborgā. Kalvītis sarunā ar LHF sniedzis savu viedokli par izlases kandidātiem.

“Ja vēlamies šajā turnīrā sasniegt mūsu mērķus un cīnīties par labāko astotnieku, tad nozīmīgākais mums ir pašaidzliedzīga spēle gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Par sastāva dziļumu uzbrukumā ir laba priekšnojauta. Uzbrukuma kodols ir pietiekami meistarīgs, lai varētu gaidīt rezultatīvu spēli. Līdera lomas būs jāuzņemas Danam Ločmelim un Sandim Vilmanim, kuriem šis būs jau ceturtais U-20 čempionāts.

Sagaidām arī līderu cienīgu spēli no Rainera Rullera, Rodžera Bukarta, Emīla Veckaktiņa, Dāvja Borozinska un Ērika Mateiko, kurš demonstrē labu un rezultatīvu sniegumu Kvebekas junioru hokeja līgā. Šie spēlētāji sevi labi apliecinājuši Ziemeļamerikas un Eiropas līgās. Tāpat jāuzteic arī Latvijas Junioru izlases potenciālo vārtsargu līniju – Deivs Rolovs, Aksels Ozols un Linards Feldbergs, kuri aizvada labas sezonas savos klubos.

No aizsargiem viennozīmīgi jāuzteic Pēteris Bulāns un Niks Feņenko, kuram šis jau būs ceturtais U-20 čempionāts. Viņiem jābūt mūsu aizsardzības balstiem, kā arī līderiem uz ledus un ārpus tā. Abi aizsargi spēlē daudz minūtes savos klubos un pārstāv Kvebekas junioru līgas tabulas augšgala komandas,” teic Kalvītis.

Čempionātā Latvijas hokejisti tiksies ar Kanādu, Zviedriju, Somiju un Vāciju.

“Pasaules junioru čempionātam būs atļauts pieteikt 20 laukuma spēlētājus un trīs vārtsargus. Turnīra noteikumi paredz, ka savainotu spēlētāju, kuram trauma neatļauj vairāk piedalīties sacensībās, drīkst aizstāt un viņa vietā pieteikt jaunu hokejistu. Latvijas U-20 junioru izlases sastāvs tiks noteikts čempionāta direktorātā 25. decembrī – dienu pirms turnīra sākuma,” piebilda izlases ģenerālmenedžeris.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)