Jaunatnes hokeja treneri apgūs zināšanas darbā ar Latvijas izlasēm

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde akceptējusi ieceri jaunajiem hokeja treneriem apgūt zināšanas un stažēties Latvijas hokeja valstsvienībā, vēsta LHF.

Jau šajā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) izlašu logā, novembrī, četri jaunie hokeja treneri – Edgars Brancis (pievienosies nacionālajai valstsvienībai), Toms Bluks (pievienosies U-20 junioru izlasei), Sandis Grīnbergs (pievienosies U-18 jauniešu izlasei) un Edijs Brahmanis (pievienosies U-16 komandai) stažēsies un atradīsies līdzās valstsvienībām, kuras aizvadīs starptautiskas spēles un nometnes.

“Jauno treneru rokās ir mūsu hokeja nākotne un izaugsme. Mūsu izlašu treneru kolektīvā ir augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, no kuriem var daudz mācīties. Šis projekts nodrošinās zināšanu pārnesi, un ceram, ka jaunie speciālisti šīs zināšanas uzsūks un liks lietā,” sacīja LHF sporta direktors Edgars Buncis.

LHF plāno šo jauno speciālistu stažēšanos līdz sezonas beigām ieviest visos starptautiskajos logos. Plānots, ka treneri, kuri pievienosies Latvijas valstsvienībām, mainīsies un rotēs. Līdz ar to iespējas tiks dotas speciālistiem no hokeja organizācijām visā Latvijā.

Pirmais starptautiskais izlašu logs startēs jau pēc pāris nedēļām – no 6. līdz 12. novembrim. Šajā IIHF valstsvienību logā kopumā startēs sešas Latvijas izlases.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)