“HS Rīga” turnīrā Igaunijā zaudē trīs mačos un ieņem pēdējo vietu

Optibet hokeja līgas (OHL) komanda “HS Rīga” aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās U-20 Četru Nāciju turnīrā Igaunijā “Nelja Rahvuse Turniir”.

Rīdzinieki turnīrā aizvietoja Rumānijas U-20 izlasi, kura pēdējā mirklī atsauca dalību.

Pirmajā spēlē, kas notika 9. novembrī, rīdzinieki zaudēja Polijas U-20 izlasei ar 1:4. “HS Rīga” vienīgos vārtus guva pirmajā trešdaļā.

Dienu vēlāk “HS Rīga” kapitulēja pret mājiniekiem Igaunijas U-20 izlasi ar rezultātu 2:7. Zināms, ka vienus rīdzinieku vārtus guva 16 gadus vecais Aleksandrs Jeļisejevs.

Visbeidzot, turnīra pēdējā dienā, 11. novembrī, “HS Rīga” piekāpās Lietuvas U-20 hokejistiem ar 1:3. Rīdzinieki trešā perioda sākumā realizēja vairākumu.

Turnīrā triumfēja Lietuvas U-20 izlase ar trīs uzvarām trīs mačos – 4:3 pret Igauniju, 2:1 bullīšos pret Poliju un 3:1 pret “HS Rīga”.

2. vietu ar divām uzvarām izcīnījas Polijas juniori – 3:2 pret Igauniju un 4:1 pret “HS Rīga”.

Trešajā pozīcijā ierindojās mājiniece Igaunijas U-20 izlase, kas vienīgo panākumu izcīnīja pret rīdziniekiem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Eesti Hoki