Hodass rezultatīvs WHL spēlē, Bukarta klubam sausā uzvara

Aizvadītajā naktī Latvijas aizsarga Bogdana Hodasa pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Medisinhetas “Tigers” ar rezultātu 6:3 (2:0, 1:1, 3:2) mājās uzvarēja Sietlas “Thunderbirds” vienību.

Hodass šajā spēlē atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jāpiemin, ka pēc pirmā perioda “Tigers” atradās iedzinējos ar 0:4, taču spēja gūt septiņus bezatbildes vārtus un uzvarēt.

Hodass šosezon 14 spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Tigers” ar 19 punktiem 14 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Medisinhetas komanda sezonu turpinās 29. oktobrī mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Sietlas “Thunderbirds”.

Citā mačā Rodžera Bukarta Venačī “Wild” vienība ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) savā laukumā apspēlēja Kelounas “Rockets” komandu.

Bukarts šajā cīņā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumu pameta ar neitrāli lietderības koeficientu.

Šosezon 14 spēlēs Bukarts ticis pie diviem vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Wild” ar 15 punktiem 14 mačos atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamo cīņu “Wild” aizvadīs 29. oktobrī mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Kelounas “Rockets”.