Hodasam vārtu guvums WHL spēlē

Aizvadītajā naktī Rietumu hokeja līgas (WHL) mačā Latvijas aizsarga Bogdana Hodasa Medisinhetas “Tigers” komanda ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Vankūveras “Giants” vienībai.

Hodasam šajā mačā vārtu guvums, pieci metieni pa pretinieku vārtiem, kā arī negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Pirmā perioda 15. minūtē Vankūveras “Giants” aizsargs Mazdens Leslijs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Breidebs Boems panāca izlīdzinājumu, bet 13. minūtē vadībā “Tigers” izvirzīja Bogdans Hodass.

Piecas sekundes pirms trešā mača nogriežņa beigām Zaks Ostapčuks izlīdzināja rezultātu, bet papildlaikā Džeidens Lipinskis izrāva uzvaru “Giants” vienībai.

Jespers Vikmans atvairīja 29 no 31 “Tigers” metiea, bet Bekets Langkovs tika galā ar 26 no 29 “Giants” raidījumiem.

Hodasam šosezon 13 spēlēs divi vārtu guvumi un desmit piespēles, bet “Tigers” ar 11 punktiem 13 spēlēs ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē.