HK ”Rīga” piedzīvo vēl vienu bezcerīgu zaudējumu pret līgas līdervienību

Trešo zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) šodien piedzīvoja HK ”Rīga”, kas otro dienu pēc kārtas tiekoties ar līgas līderi Maskavas ”Krasnaja Armija”, ielaida sešas ripas un cieta sakāvi ar 2:6 (0:2, 1:2, 1:2).

Sergejs Šamšuļins jau piektajā minūtē pārspēja HK ”Rīga” vārtsargu Rūdolfu Gustu Lazdiņu un izvirzīja viesus vadībā (1:0), bet desmitajā minūtē Matvejs Jasins skaitliskajā vairākumā dubultoja ”Krasnaja Armija” pārsvaru – 2:0.

Otrā perioda vidū viesi guva divus vārtus 63 sekunžu laikā, ar precīziem metieniem izceļoties Nikolajam Makarovam un Ivanam Jančenko, un panāca jau pārliecinošo 4:0. Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem HK Rīga veica vārtsargu nomaiņu un Lazdiņa vietā laukumā sūtīja Kārli Mežsargu.

Veiktā vārtsargu maiņa deva rezultātu un palīdzēja rīdziniekiem atgūties pēc smagā spēles sākuma. 63 sekundes pēc viesu ceturtajiem vārtiem Mārtiņš Šulcs guva pirmos HK ”Rīga” vārtus mačā un samazināja rezultāta starpību (1:4).

48. minūtē Prohors Poltapovs lika pirmoreiz spēlē kapitulēt Mežsargam un atjaunoja maskaviešiem četru ripu pārsvaru (5:1), bet pēc nedaudz vairāk nekā piecām ar pusi minūtēm Harijs Šmits panāca 2:5. Pēc nepilnas minūtes Jegors Kuzminovs gan atgrieza viesiem četru vārtu pārsvaru – 6:2.

”Krasnaja Armija” izcīnīja jau 18. uzvaru pēc kārtas un sagādāja rīdziniekiem trešo neveiksmi pēc kārtas. Ar 38 mačos izcīnītiem 28 punktiem ”Rīga” ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Savukārt ”Krasnaja Armija”, 36 spēlēs iegūstot 63 punktus, ir pārliecinoša līgas līdere.

Nākamo maču HK ”Rīga” aizvadīs vien pēc gandrīz mēneša – 24. decembrī rīdzinieki savā laukumā uzņems Čerepovecas ”Almaz” hokejistus.

Autors: Rainers Rogs Avots: MHL