”HK Rīga” gūst tikai vienus vārtus un piekāpjas līgas līderei

Otro zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) šodien piedzīvoja Latvijas komanda HK ”Rīga”, kas savā laukumā guva tikai vienus vārtus mačā pret līgas līdervienību Maskavas ”Krasnaja Armija” un cieta neveiksmi ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2).

Aizsargs Kirlils Volkovs nepilnas sešas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām guva savus trešos vārtus sezonā un izvirzīja viesus vadībā – 1:0. Otrā perioda ievadā Takirs Mingačovs dubultoja ”Krasnaja Armija” pārsvaru (2:0), bet desmit ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām aizsargs Ņikita Mateiko, izceļoties otro reizi sezonā, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un panāca 1:2.

Rīdzinieku prieki gan nebija ilgi, jo Matvejs Vasins pēc nedaudz vairāk nekā divām minūtēm guva astotos vārtus sezonā un atjaunoja viesiem divu vārtu pārsvaru – 3:1. Turklāt divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika noslēguma Ivans Jančenko realizēja skaitlisko vairākumu un panāca ”Krasnaja Armija” komandai jau trīs ripu pārsvaru (4:1).

Latvijas klubs piedzīvoja jau otro zaudējumu pēc kārtas un cieta ceturto neveiksmi pēdējās piecās spēlēs. Tikmēr viesi izcīnīja jau 17. uzvaru pēc kārtas. Ar 37 mačos izcīnītiem 28 punktiem ”Rīga” ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Savukārt ”Krasnaja Armija”, 35 spēlēs iegūstot 61 punktu, ir pārliecinoša līgas līdere.

Abas komandas rītdien pulksten 13:00 mērosies spēkiem atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: MHL