Flugina četri punkti palīdz Latvijas U-16 hokejistiem sagraut Francijas vienaudžus

Trešo uzvaru Četru Nāciju turnīrā Norvēģijā sestdien izcīnīja Gunta Pujāta vadītā Latvijas U-16 izlase, kas rezultatīvā mačā ar 7:3 (1:1, 2:0, 4:2) sagrāva Francijas vienaudžus.

Iepriekšējos mačos Latvija sagrāva Dāniju ar 10:4 un rezultatīvā mačā apspēlēja Norvēģiju ar 11:7.

Rezultatīvu sniegumu Latvijas rindās parādīja uzbrucējs Kārlis Flugins, sakrājot četrus punktus, no kuriem divi vārtu guvumi un tikpat rezultatīvas piespēles. Savukārt, uzbrucējs Roberts Gasūns tika pie trim (1+2) punktiem.

Francija atklāja mača rezultātu 5. minūtē. Līdz pirmās trešdaļas beigām Maksims Saperins panāca izlīdzinājumu. Otrajā trešdaļā Latvija guva divus vārtus mazākumā, izceļoties Ralfam Latvenam un Fluginam.

Trešā perioda pirmajā pusē Reinis Auziņš realizēja skaitlisko vairākumu, taču pāris minūtes vēlāk Norberts Krūklis panāca 5:1. Pēc 13 sekundēm francūzis Mateo Bertrāns vienus vārtus atguva, bet vēl pēc pusotras minūtes Noa Kitala vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem. Pēdējās spēles piecās minūtēs Gasūns un Flugins uzstādīja gala rezultātu – 7:3.

Latvijas vārtus šajā mačā sargāja Alans Miščenko, kurš tika galā ar 41 no 44 metieniem.

Latvijas U-16 izlases kandidāti:

Vārtsargi: Svens Fišers (Falcons), Emīls Vītols (Baltu Vilki/BHC37), Regnārs Capars (AIK J18, Zviedrija), Alans Miščenko (Esbjerg U17, Dānija);

Aizsargi: Juris Sardarjans (Prizma), Gabriels Salzirnis (Falcons), Jānis Placēns (Kurbads), Reinis Auziņš (Ilves, Somija), Artūrs Masaļskis (Vaasa Sport U16, Somija), Alberts Šmits (Karhu-Kissat, Somija), Artūrs Tutiņš (Boston Hockey Academy, ASV), Aleksandrs Kohans (Manheim, Vācija), Rolands Naglis (Bern, Šveice), Pāvels Trubakovs (Okanagan, Austrija);

Uzbrucēji: Roberts Polis, Martins Klaucāns, Kristers Obuks, Ričards Rutkis (visi – HS Rīga), Artūrs Lavrinovičs, Roberts Freidenfelds (abi – LSSS), Olivers Mūrnieks (Falcons), Filips Krūmiņš (Tukums), Ernests Muška (Baltu Vilki/BHC37), Ralfs Latvens (Viggbyholms IK J18, Zviedrija), Matīss Zīlītis (Nacka HK U16, Zviedrija), Roberts Gasūns, Kārlis Flugins (abi – IK Oskarshamn J18, Zviedrija), Toms Kuzmins (HIFK U16, Somija), Andris Seļickis (KooKoo U16, Somija), Norberts Krūklis (EC Peiting U17, Vācija), Maksims Saperins (Gotteron, Šveice), Reinis Jonuss (Nordic Hockey Academy, Austrija).

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Hockey.no