Feņenko komanda QMJHL mačā uzvar Ozola vienību (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) mačā Latvijas aizsarga Nika Feņenkopārstāvētā Bē-Komo “Drakkar” vienība ar rezultātu 5:3 (0:1, 4:1, 1:1) viesos pārspēja Aksela Ozola Šarlottaunas “Islanders” klubu.

Feņenko šajā mačā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargs 23 spēlēs guvis 20 punktus (5+15), bet “Drakkar” ar 44 punktiem 26 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

“Drakkar” nākamais mačs paredzēts 24. novembrī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika izbraukumā pret Halifaksas “Mooseheads”.

Ozols šajā mačā atradās rezervē līdz pat trešā perioda otrajai minūtei. Vārtsargs pēc piektajiem Kārtera Bikla vārtiem devās laukumā un atvairīja visus deviņus metienus, kas tika raidīti pa viņa vārtiem.

Šosezon vārtsargs 15 spēlēs izcīnījis sešas uzvaras, atvairījis 88,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,56 ripas.

“Islanders” ar 21 punktu 23 spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamo spēli “Islanders” aizvadīs 24. novembrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Monktonas “Wildcats”.