Dārziņš: Puiši saslēdzās vienotā ķēdē, kuru nevienam neizdevās pārraut

Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlases galvenais treneris Lauris Dārziņš sarunā ar “Latvijas Olimpisko komiteju” sniedzis komentāru par izcīnītajām zelta medaļām Ziemas Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs.

Jau vēstījām, ka Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlase finālā sagrāva Dānijas vienaudžus un izcīnīja zelta medaļas pirmajā vēsturē 3 pret 3 Olimpiskajā turnīrā.

“Izcils turnīrs. Iesākām ekspedīciju uz Olimpiskajām virsotnēm un ne mirkli neskatījāmies atpakaļ. Bija dienas, kad bija mierīga pastaiga pa līdzenumu, bet bija arī dienas, kad nācās tikt cauri vētrām. Džeki saslēdzās vienotā ķēdē, šis bija izcils kolektīvs. Šī ķēde ir nepārraujama. Esmu lepns, cepuri nost.

Es jau pirms turnīra biju saviļņots. Zinu, ko nozīmē piedalīties Olimpiskajās spēlēs. Man pašam ir bijis tas gods startēt trijās lielajās Olimpiādēs, vienās no tām biju karognesējs. Lieliski, ka puišiem šāda pieredze ir jau jauniešu vecumā. Ceru, ka viņi atgriezīsies šādās epizodēs sportista karjerās vēl un vēl. Viņi ieguva jaunus draugus, jaunas zināšanas, kuras viņi varēs pārnest savā dzīves pieredzē.

Mēs paveicām izcilu darbu. Neviena slikta lieta neiegāja mūsu komandā. Mēs visvairāk turnīrā iemetām un vismazāk ielaidām. Daži pretinieki bija ļoti labā komplektācijā. Austrijai bija no Zalcburgas akadēmijas, kazahi no “Barys” sporta skolas, kā arī daži Ziemeļamerikā spēlējošie. Visas komandas atveda labākos pieejamos šī vecuma spēlētājus,” saka Dārziņš.

Portāls “Hokejazinas.com” vēstīja par visām Latvijas spēlēm turnīra gaitā. Latvijas izlase izcīnīja uzvaru visās septiņās grupu turnīra spēlēs, kā arī pusfināla un fināla mačā, kopumā gūstot 148 vārtus un ielaižot 39.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Latvijas Olimpiskā komiteja

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)