Čehijas U-20 izlase kārtīgi sakauj Norvēģijas vienaudžus (VIDEO)

2024. gada U-20 pasaules čempionāta otrās dienas trešajā spēlē Čehijas U-20 izlase ar rezultātu 8:1 (2:0, 3:1, 3:0) sagrāva Norvēģijas vienaudžus.

Čehijas izlases rindās uzreiz divi hokejisti guva pa trim vārtiem. Hat-trick spēja noformēt Eduards Šalē un Jirži Kuličs. Pa vārtu guvumam arī Matijāša Sapovaliva un Aleša Čeha kontā. Vērts piebilst, ka Matijāšs Melovskis atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Vienīgos vārtus norvēģu rindās otrās trešdaļas 2. minūtē guva Johaness Lokebergs.

Čehijas vārtu drošība tika uzticēta Mihalam Hrabalam, kurš spēja tikt galā ar 20 no 21 metiena. Tikmēr Norvēģijas vārtos darbojās Markuss Stensruds, atvairot 32 no 40 raidījumiem.

Pēc aizvadītām divām spēlēm Čehija ar trīs punktiem ieņem 3. vietu, bet norvēģi ierindojušies pēdējā, 5. pozīcijā bez iegūtiem punktiem.

Nākamais mačs Čehijas junioru valstsvienībai paredzēts 29. decembrī pret ASV hokejistiem, taču norvēģi 30. decembrī krustos nūjas ar Šveici.