Bulānam trīs piespēles zaudējumā; Mateiko vārtu guvums uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) mačā Latvijas aizsarga Pētera Bulāna pārstāvētā Šikūtimī “Sagueneens” komanda ar rezultātu 4:6 (2:0, 1:2, 1:4) viesos pēcspēles metienos piekāpās Drumondvilas “Voltiguers” vienībai.

Bulāns šajā spēlē atdeva trīs rezultatīvas piespēles, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 58 spēlēs nopelnījis 40 punktus (4+36), bet viņa klubs ar 76 punktiem 67 cīņās ierindojas sestajā vietā Austrumu konferencē.

Pēdējās 23 cīņās Bulāns izcēlies ar 25 punktiem (3+22), bet “Sagueneens” pēdējos 22 mačos izcīnījuši 17 panākumus.

Citā mačā Ērika Mateiko Sentdžonsas “Sea Dogs” klubs ar rezultātu 5:2 (4:0, 0:2, 1:0) mājās pieveica Halifaksas “Mooseheads” komandu.

Mateiko šajā mačā guva vārtus, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 48 spēlēs ticis pie 43 punktiem (23+20), bet “Sea Dogs” 67 spēlēs nopelnījuši 49 punktus un atrodas priekšpēdējā, devītajā vietā Austrumu konferencē.

Visbeidzot, Aksela Ozola Šarlottaunas “Islanders” vienība ar rezultātu 3:4 (2:1, 1:2, 0:1) savā laukumā piekāpās Keipbrentonas “Eagles” klubam.

Ozols šajā mačā atvairīja 14 no 17 pretinieku metieniem un tika nomainīts otrā perioda otrajā minūtē.

Šosezon vārtsargs 30 spēlēs izcīnījis desmit uzvaras, atvairījis 87,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,98 ripas.

“Islanders” ar 59 punktiem 67 spēlēs atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.