Austrijas U-20 izlase un “TuTo” pārliecinoši iesaistās LHF Prezidenta kausā

Turku "TuTo U-20" pret Milvoki "Raiders" | Foto: LHF

Piektdien tika aizvadītas divas LHF Prezidenta kausa izcīņas spēles.

Pirmajā dienas spēlē “Volvo Sporta Centrā” Austrijas U-20 izlase ar 4:0 (1:0, 3:0, 0:0) pieveica ASV komandu “Castleton Spartans”.

Pirmajā periodā krievu izcelsmes Vasīlijs Zelenovs atklāja rezultātu.

Otrās trešdaļas sākumā Fēlikss Haibeks dubultoja pārsvaru. Perioda izskaņā Rafaels Aigners un Zelenovs panāca 4:0.

Austrijas vārtsargs Martins Rēders tika galā ar visiem 20 metieniem, kamēr “Spartans” vārtus sargājušais Saimons Brenters atvairīja 37 no 41 metiena.

Otrajā mačā, kas notika “Inbox” hallē, Somijas komanda Turku “TuTo U-20” ar 6:1 (0:0, 5:0, 1:1) sagrāva citu vienību no ASV – Milvoki “Raiders”.

“TuTo U-20” rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Jesse Vuorela, Roope Reini, Akseli Penanens, Samu Markula, Topiass Liljamo un Kari Forsbloms.

Vienīgos “Raiders” vārtus guva aizsargs Kouls Beilke.

Turku komandas vārtus sargāja Emīls Vuorio, tiekot galā ar 19 no 20 metieniem.

Spēli “Raiders” vārtos iesāka Spensers Nortvejs, 37 minūtēs atvairot 21 no 25 metieniem, bet atlikušajās 23 minūtēs Ostins Švabs neitralizēja deviņus no 11 raidījumiem.

Sestdien LHF Prezidenta kausa izcīņā paredzētas divas spēles – plkst. 16.00 Latvijas U-20 “bordo” izlase spēkosies ar Austrijas U-20 izlasi, bet plkst. 19.00 “TuTo U-20” cīnīsies ar Latvijas U-20 “balto” izlasi.