ASV U-20 izlase apspēlē Norvēģijas vienaudžus (VIDEO)

2024. gada U-20 pasaules čempionāta pirmās dienas trešajā spēlē ASV U-20 izlase ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) apspēlēja Norvēģijas vienaudžus.

Spēles rezultātu atklāt izdevās vien 30. minūtē, kad Džimijs Snageruds ar metienu no viduszonas pārspēja norvēģu vārtsargu. Četras minūtes vēlāk Gavins Brindlijs dubultoja amerikāņu pārsvaru. Pēc divarpus minūtēm Brindlijs guva otros vārtus spēlē, panākot jau 3:0.

Noslēdzošajā trešdaļā norvēģiem izdevās vienus vārtus atgūt – 5. minūtē Peters Vesterhaims aizsardzības zonā pārtvēra ripu un mazākumā aizskrēja līdz otram laukuma galam, pārspējot vārtsargu. Vien 25 sekundes vēlāk ASV hokejists Izāks Hovards realizēja skaitlisko vairākumu, uzstādot mača gala rezultātu.

ASV vārtsargs Trejs Augustīns atvairīja 22 no 23 metieniem. Norvēģijas vārtus sargāja Markuss Stensruds, tiekot galā ar 40 no 44 metieniem.