ASV U-20 izlase 15 minūtēs samet astoņas ripas un sagrauj lielisko Slovākiju (VIDEO)

2024. gada U-20 pasaules čempionāta sestās dienas pirmajā mačā ASV U-20 izlase ar rezultātu 10:2 (2:1, 3:1, 5:0) izdemolēja Slovākijas vienaudžus.

Komandas spēli iesāka vienlīdzīgi. Septītajā minūtē ASV kapteinis Ratgers Makgrourtijs atklāja rezultātu. Divas minūtes vēlāk Marians Moško panāca izlīdzinājumu, bet vien pēc pusotras minūtes Zijevs Bujums atgrieza ASV pārsvaru. Pirmā perioda beigās amerikānietis Gavins Heizs saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par sitienu ar ceļgalu.

Pirmajā otrās trešdaļas minūtē Gavins Brindlijs izcēlās mazākumā, gūstot vārtus. 18. minūtē Filips Mešars vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. 30 sekundes pēc Mešara vārtiem sākās ASV vārtu lietus. Raiens Leonards un Ratgers Makgrourtijs guva divus vārtus 34 sekunžu laikā.

Trešā perioda sākumā Makgrourtijs noslēdza Hat-trick, iemetot trešo ripu spēlē. Pēc 23 sekundēm atzīmējās Izāks Hovards, liekot slovākus veikt vārtsarga maiņu. Nepilnas četras minūtes vēlāk kapitulēja arī otrs vārtsargs, otros vārtus gūstot Brindlijam. Perioda 11. minūtē Katers Gotjē realizēja vairākumu, panākot 9:2. Punktu mačam 53. minūtē pielika Hovards, kuram tie kļuva par otrajiem vārtiem spēlē.

ASV vārtsargs Trejs Augustīns atvairīja 38 no 40 metienus. Spēli Slovākijas vārtos sāka Samuels Urbans, tiekot galā ar 26 no 33 metieniem, pēc tam viņu nomainījušais Rastislavs Eliašs atvairīja astoņus no 11 metieniem.

Pēc šīs spēles ASV izlase nostiprinājās B grupas 1. vietā ar 11 punktiem četros mačos, bet Slovākija ieņem 2. vietu ar deviņiem punktiem četrās spēlēs.