ASV 12 vārtu spēlē sasit Somiju

Pasaules U-18 čempionāta spēlē ASV izlase ar 8:4 (2:2, 3:1, 3:1) apspēlēja Somijas vienaudžus.

ASV iesāka aktīvi, un jau trešajā minūtē rezultāts bija 2:0, izceļoties Oliveram Mūram un Āram Minetiānam. Desmit minūtes vēlāk Konsta Heleniuss vairākumā vienus vārtus atguva. Līdz perioda beigām Artu Alasiurua panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Kouls Aizermans izvirzīja ASV vadībā. Četras minūtes vēlāk Džeimss Hagenss nostiprināja ASV pārsvaru. Trešdaļas otrajā pusē Kaspers Haltunens iemeta trešo ripu ASV vārtos. Kad uz tablo bija palikusi minūte līdz 2. perioda beigām, Vils Smits uzstādīja 5:3.

Noslēdzošā perioda 3. minūtē desmit sekunžu laikā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma Kerijs Teranss iemeta sesto ripu somu vārtos, bet pēc tam Jesse Kīskinens atgrieza divu vārtu deficītu. Vēlāk Geibs Pero panāca 7:4. Punktu mačam pielika precīzais Raiena Leonarda raidījums.

ASV izlases vārtsargs Trejs Augustīns tika galā ar 27 no 31 metiena, kamēr soms Ēmils Vinijs apturēja 25 no 33 metienus.