Arī Latvijas U-20 “baltā” izlase LHF Prezidenta kausa ievadā pārspēj komandu no ASV

Šodienas otrajā LHF Prezidenta kausa izcīņas spēlē Latvijas U-20 “baltā” izlase “Volvo Sporta Centrā” ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja ASV Nacionālās sporta koledžas asociācijas (NCAA) hokeja līgas vienību Milvoki “Raiders”.

Mača 14. minūtē Kristofers Jānis Krūmiņš atklāja rezultātu spēlējot vairākumā.

Nākamie vārti tika gūti vien 27 minūtes vēlāk, kad 3. perioda 57. sekundē izcēlās Davids Livšics. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām, vairākumu veiksmīgi realizēt izdevās “Raiders” hokejistam Kārsonam Džounsam, bet pusotru minūti vēlāk Kārlis Flugins uzstādīja gala rezultātu.

Latvijas vārtsargs Aksels Ozols tika galā ar 19 no 20 metieniem.

Par labāko hokejistu Latvijas rindās tika atzīts aizsargs Pēteris Bulāns.

Nesen pārbaudes spēlē starp šīm komandām Latvijas “baltā” izlase svinēja uzvaru ar 3:0.

Dienas pirmajā spēlē šodien Latvijas “bordo” izlase uzveica citu NCAA vienību – “Castleton Spartans”.

Rītdien, 16. augustā, “Raiders” spēkosies ar Somijas komandu Turku “TuTo U-20”, kurai dienu vēlāk pretī stāsies Latvijas “baltā” komanda.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF