Ansonam pirmie vārti izslēgšanas spēlēs, rezultatīvs arī Ravinskis (VIDEO)

Kvebekas Junioru hokeja līgas (QMJHL) izslēgšanas mačos ar rezultatīvu sniegumu aizvadītajā naktī izcēlās latviešu uzbrucēji Raivis Ansons un Anrī Ravinskis.

Ansona pārstāvētā Sentdžonas “Sea Dogs” mājās ar 4:2 (1:0, 1:0, 2:2) pieveica Rimouski ”Oceani” un līdz ar to sērijā panāca 1-1. Latviešu uzbrucējs 47. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva komandas uzvaras vārtus.

20 gadus vecais uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja deviņos no 15 iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ansons, pārstāvot Beikomo “Drakkar” un Sentdžonas “Sea Dogs” komandas, šosezon QMJHL regulārajā sezonā 56 mačos guva 18 vārtus un atdeva 42 rezultatīvas piespēles. Savukārt divās aizvadītajās izslēgšanas spēlēs ”Sea Dogs” sastāvā ir izcēlies ar vienu vārtu guvumu.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu aizvadītajā naktī izcēlās arī uzbrucējs Anrī Ravinskis, kurš palīdzēja Bleinvilas-Buābriānas “Armada” viesos ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) pārspēt Dramondvilas “Voltigeurs” un sērijā panākt 1:1. Ravinskis 36. minūtē rezultatīvi asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Latviešu uzbrucējs divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Ravinskis 57 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar 16 vārtiem un 15 rezultatīvam piespēlēm, bet divos izslēgšanas mačos viņa kontā ir divi (0+2) punkti.

Tikmēr aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Beikomo “Drakkar” izbraukumā ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) atzina Šērbrukas “Phœnix” pārākumu un sērijā nonāca iedzinējos jau ar 0-2. Feņenko izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat ar 0-2 sērijā iedzinējos nonākusi arī aizsarga Harija Branta pārstāvētā Akadī-Bathērstas “Titan”, kas mājās ar 5:6 (0:2, 2:2, 3:2) piekāpās Halifaksas “Mooseheads”. Brants trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: QMJHL