Ābols pēc 0:10: Man nav lielas pieredzes būt šādās situācijās (VIDEO)

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Artis Ābols pēc zaudējuma Kanādas izlasei dalījās pārdomās par aizvadīto spēli, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Hokejaziņas jau vēstīja, ka pasaules U-20 čempionātā Latvijas hokejisti piedzīvoja otro zaudējumu divās dienās, šovakar ar 0:10 zaudējot Kanādai.

“Laukumā tikās dažāda līmeņa komandas, un mums līdz viņiem ļoti tālu. Kanādieši bija daudz labāki, viņi uzvarēja divcīņas, bija ātrāki. Uz trešo periodu gājām ar mērķi to uzvarēt, bet zaudējām ar 0:5. Man nav lielas pieredzes būt šādās situācijās, bet junioru hokejā atšķirība starp augšgala un apakšgala izlasēm ir ļoti liela.

Pirms diviem gadiem bija 2:5, bet tur bija cita komanda. Līdz ar šo zaudējumu nekas nav beidzies. Redzam, kādā situācijā ir somi nokļuvuši. Skaidrs, ka mačā ar mums viņi būs favorīti, bet, ja uzvaram somus, tad viņiem būs jādomā, ko darīt.

Trešo trešdaļu spēlējām bez rakstura, un tas mums godu nedara. Nav jēgas puišus nolamāt,” uzsvēra Ābols.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF