Ābols citē klasiķi: Ko Tu Domā, man nav jūtu? (VIDEO)

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Artis Ābols sniedza komentāru Latvijas Hokeja federācijai (LHF) pēc uzvaras 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta spēlē pār Vācijas izlasi.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas U-20 izlase šodien ar 6:2 pārspēja Vācijas vienaudžus.

“Nezinu, vai tā ir Latvijas hokeja burvība vai specifika – vakar tevi aplej ar samazgām, bet šodien ar tevi vēlas fotogrāfēties. Skaidrs, ka zaudētāji nevienam nav vajadzīgi, un kāds ir vīlies, ka ir pieviltas viņa cerības un sabojāts laiks starp Ziemassvētkiem un jauno gadu. Bet šie spēlētāji nav profesionāļi, viņiem ir 17 -19 gadi, viņi šīs dienas bija zem ļoti liela psiholoģiska spiediena.

Pēc trīs spēlēm, kad nav gūto vārtu, lūdzām Dievu, lai vārti atnāktu. Tie atnāca ātri. Jāpiemin, ka pirmajās trīs spēlēs pretī bija grandi. Cepuri nost mūsu puišu priekšā, viens par otru cīnījās,” pēc mača izteicās Ābols.

Latvijas izlasei šī bija noslēdzošā spēle grupu turnīrā. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, mūsu hokejistiem jācer uz Kanādas U-20 izlases panākumu pamatlaikā rītdienas spēlē pret Vācijas vienaudžiem.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)