Ābols atklāti par Latvijas U-20 skarbo realitāti (VIDEO)

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Artis Ābols sniedza komentāru Latvijas Hokeja federācijai (LHF) pēc 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta 1/4 fināla spēles ar ASV hokejistiem.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas U-20 izlase ceturtdaļfinālā ar 2:7 piekāpās ASV vienaudžiem un noslēdza turnīru.

“Grūta spēle ar labu pretinieku. Daudz kas mačā neizdevās, īpaši sākums, kad jau otrajā minūtē ielaidām ripu vārtos. Redzējām līdzīgu scenāriju, kāds bija mačos ar zviediem un kanādiešiem.

Ja pirms čempionāta man jautāja, ar kādu rezultātu es būšu apmierināts, es atbildēju – ar iekļūšanu 1/4 finālā. Tagad mēs spēlējām ceturtdaļfinālā, taču es nevaru pateikt, ka es esmu gandarīts ar šo iznākumu. Es no spēlētājiem “visu nedabūju ārā”. Esmu arī apbēdināts vai vīlies, ka bija jārunā par lietām, par kurām būtu jārunā maz vai arī vispār nebūtu jārunā,” sacīja Ābols.

Latvijas hokejistiem šis bija tikai otrais ceturtdaļfināls vēsturē. Par labākajiem spēlētājiem Latvijas izlases rindās šajā turnīrā tika atzīti uzbrucēji Dans Ločmelis un Sandis Vilmanis, kā arī aizsargs Niks Feņenko.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF