Ločmelim divi vārti, Latvijas izlase zaudē ASV un izstājas no U-20 PČ (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules U-20 čempionāta ceturtdaļfināla mačā Latvijas izlase ar rezultātu 2:7 (1:3, 0:3, 1:1) piekāpās ASV vienaudžiem un izstājās no turnīra.

Mača rezultātu jau pirmā perioda otrajā minūtē atklāja ASV valstsvienības aizsargs Drū Forteskjū, bet Gabriels Pero 12. minūtē dubultoja pārsvaru.

14. minūtē Latvijas izlases kapteinis Dans Ločmelis vienus vārtus atguva, taču vien 13 sekundes vēlāk Denijs Nelsons atjaunoja amerikāņu divu vārtu priekšrocību.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Ratgers Makgroutijs vairākumā guva ceturtos ASV vārtus, 17. minūtē Vils Smits panāca 5:1 amerikāņu labā, bet Gabriels Pero 21 sekundi pirms perioda beigām ieraidīja sesto ripu Latvijas vārtos.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Olivers Mūrs palielināja ASV pārsvaru līdz sešiem vārtiem, taču 13. minūtē Dans Ločmelis vairākumā guva savus un Latvijas izlases otros vārtus spēlē.

Deivs Rolovs atvairīja 34 no 31 ASV izlases metiena, bet Džeikobs Faulers tika galā ar 23 no 25 Latvijas valstsvienības raidījumiem.

Latvijas hokejistiem šis bija tikai otrais ceturtdaļfināls vēsturē. Par labākajiem spēlētājiem Latvijas izlases rindās šajā turnīrā atzīti uzbrucēji Dans Ločmelis un Sandis Vilmanis, kā arī aizsargs Niks Feņenko.