Zviedrijas aizsargs Liljegrens: Latvijai jāturpina tā spēlēt

Zviedrijas hokeja izlases aizsargs Timotijs Liljegrens pēc zaudējuma Latvijai 2023. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē (1:3), sarunā ar Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) preses dienestu novēlēja Latvijai veiksmi.

Liljegrens guva vienīgos Zviedrijas vārtus spēlē, pārspējot Artūru Šilovu otrā perioda vidū ar spēcīgu plaukstas metienu.

“Bija jautri piedalīties, taču smags zaudējums pret Latviju. Mēs vēlējāmies turnīrā tikt tālāk. Mēs zinājām, ka būs grūta spēle, un es uzskatu, ka mēs spēlējām labi, mēs tikai nespējām viņus salauzt un gūt vārtus. Latvija izmantoja savas iespējas, taču mēs nē. Latvijai jāturpina tā spēlēt arī turpmākajos mačos.

Rīgā bija lieliska atmosfēra, fani vienkārši fantastiski. Cerams, ka viņi dosies uz Somiju, un turpinās darīt to, ko darīja spēlē pret mums,” komentēja Liljegrens.

Liljegrens šajā turnīrā piecās spēlēs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF