Zināms Latvijas izlases kalendārs olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā

Par vienīgo ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm kvalifikācijas turnīra E apakšgrupā spēkosies Latvija, Francija, Itālija un Ungārija, ziņo Latvjas hokeja federācija. Šis turnīrs “Arēna Rīga” norisināsies no 26. līdz 29. augustam.

Latvijas komanda turnīru sāks 26. augustā ar cīņu pret Itāliju. Dienu vēlāk mūsu hokejistiem paredzēts mačs pret Ungāriju, bet 29. augustā Latvija turnīru noslēgs duelī pret Franciju. Iespēju spēlēt 2022. gada Ziemas olimpiskajās spēlēs iegūs tikai E grupas uzvarētāja. Biļešu tirdzniecība uz Pekinas Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru “Arēna Rīga” sāksies šā gada augusta sākumā. Par iespējām iegādāties biļetes turnīra organizatori ziņos jau tuvākajā laikā.

Paralēli kvalifikācijas turnīri notiks Bratislavā, kur D grupā Bratislavā tiksies slovāki, baltkrievi, austrieši un poļi, kā arī Oslo, kur bez mājiniekiem norvēģiem piedalīsies arī dāņi, dienvidkorejieši un slovēņi. Startu Olimpiskajās spēlēs izcīnīs tikai grupu uzvarētāji.

Dalību Pekinas olimpiskajās spēlēs sev jau nodrošinājušas Kanāda, Krievija, Somija, Zviedrija, Čehija, ASV, Vācija, Šveice un mājiniece Ķīna.

Latvijas izlases kalendārs:

26/08 19:30 Latvija – Itālija
27/08 20:00 Latvija – Ungārija
29/08 17:00 Latvija – Francija

Autors: hokejazinas.com Avots: Latvijas hokeja federācija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)