Vītoliņš: Patīkami iesākt sezonu ar uzvaru

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc uzvaras pār Franciju (3:1) sniedza savu komentāru.

“Patīkami iesākt sezonu ar uzvaru. Bija laba, asa kustība, puišiem bija azarts. Protams, vienmēr var labāk nospēlēt. Ir pie kā piestrādāt, taču tas azarts, kas bija puišiem, tas bija patīkami. Domāju, ka skatītāji arī palika apmierināti, bija visai ātra spēle, kontakti, skaisti goli iemesti. Patīkami, ka arī bullīšos vinnējām.

Mēs otrajā trešdaļā sākām dominēt, sanāca arī pārspēlēt momentus. Kur varēja uzmest, gribējām vēl un vēl saspēlēties, kaut kur varbūt meistarība pievīla. Šādas draudzības spēles ar to ir labas, lai varētu saprast, kur jāpiestrādā,” spēli komentē Vītoliņš.

Šodien Latvijas izlasē debiju piedzīvoja trīs hokejisti – uzbrucēji Roberts CjunskisAnrī Ravinskis un Kristaps Roķis. Neviens no hokejistiem gan punktus neguva.

“Tie puiši, kas šodien debitēja, domāju, arī dabūja izskrieties un sajuta izlases garšu. Bija jūtams, ka viņi reizēm nervozēja un kaut kur nevarēja pieņemt [lēmumu], bet tas ir normāli, tam jāiziet cauri. Nevienu negribu izcelt, bet patika, ka visa komanda cīnījās ar degsmi,” saka Vītolņš.

Rītdien, 10. novembrī, abas izlases spēkosies atkārtoti. Vītoliņš atklāja, ka sastāvā tiks veiktas dažas izmaiņas.

“Vārtos stāvēs Vītols, tas arī viss. Mums nav cits sastāvs, ir tikai šie četri virknējumi. Varbūt ieviesīsim izmaiņas virknējumos, taču gribu, lai puiši pierod viens pie otra. Izanalizēsim kļūdas, parādīsim dažus momentus, lai rīt pie tā var piestrādāt,” komentāru pabeidz treneris.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)