Vītoliņš: Nebijām gatavi, ka austrieši sāks tik aktīvi

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sniedzis komentāru par aizvadīto pārbaudes spēli pret Austrijas valstsvienību (3:2).

“Nebijām gatavi, ka austrieši sāks tik aktīvi. Jau no otrās trešdaļas ātri griezām asus pretuzbrukumus, realizācija varēja būt labāka. Trešajā periodā pēc 1:2 guvām skaistus vartus. Papildlaikā bija daži momenti. Pirmajai spēlei bija okei. Varam viennozīmīgi labāk. Tie, kas atbrauca no Ziemeļamerikas, saprata līmeni, visi cīnījās, nebija vienaldzīgi. gatavojamies ritdienai.

Man bija svarīgi kā tu reaģē uz kļūdām, komandu hokejs jāspēlē, jāsaprot cik talu vari ko izdarit, kurā brīdī pārāk bīstami. Protams, bija kļūdas, bet bija daudz ļoti labu momentu. Sākot no otrās trešdaļas, manuprāt, mēs dominējām, uzvarējām divcīņas.

Patika azarts ar kuru jaunie puiši spēlēja un, ka viņi jutās droši. Man svarīgi, ka viņi rāda ko var. Tā ķermeņa valoda bija laba.

Plānojam rīt Oskaru Batņu ielikt sastāvā. Viņš šodien aizvadīja pirmo treniņu. Paskatīsimies, kam iedosim pauzi. Bet 99% sastāva paliks tie paši. Vārtos būs Vītols,” pēc spēles izteicās Vītoliņš.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF