Vītoliņš: Mūsu jaunajam sastāvam šī spēle kļūs par labu motivāciju

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sniedzis komentāru par aizvadīto otro pārbaudes spēli pret Austrijas valstsvienību (3:2 PM).

“Mums tā ir laba mācība, ka jāspēlē visas 60 minūtes. Puiši tiešām labi sāka spēli, mēs pirmās 20 minūtes pārliecinoši labi spēlējām, bet 2. periodā kļuvām ļoti pašpārliecināti, daudz kļūdījāmies, aizsargi sāka daudz pieslēgties uzbrukumam, mūs par to ātri sodīja. Tas ir izlašu līmenis, jākoncentrējas līdz pēdējam. Trešajā trešdaļā atgriezām savu spēli. Protams, varējām labāk nospēlēt vairākumā, bija momenti, lai iemestu. Uzvara paliek uzvara. Šim jaunajam sastāvam šī spēle kļūs par labu motivāciju.

Kad tu kontrolē situāciju, sāk šķist, ka vari izdarīt ko vairāk. Kļūdas vienmēr kļūst par labu mācību. Piespēles, kur mēs kļūdījāmies, bija ne līdz galam sakoncentrētas, paviršas un radīja bīstamus pretuzbrukumus. Katra spēle ir jauna viela pārdomām,” par spēli izteicās Vītoliņš.

Latvija izcīnīja divas uzvaras divās dienās, abiem mačiem noslēdzoties bullīšos ar 3:2.

“Šajās divās spēlēs iepriecināja kustība. Puiši tiešām mēģināja spēlēt aktīvi. Var redzēt, ka jaunie puiši mazāk spēlē taktisko spēli. Būs interesanta nākamā spēle pret Somiju, tur nevarēs salaužot galvu skriet uzbrukumā ar domu, ka viņi kļūdīsies. Taktiski mums ir vēl ko piestrādāt, darba daudz,” saka treneris.

Nākamās pārbaudes spēles Latvijai paredzētas 10. un 11. aprīlī, kad “Arēnā Rīga” uzņems Somijas izlasi.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF