SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Vītoliņš: Likās, ka pasaka nebeigsies

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc zaudējuma Kanādas valstsvienībai 2023. gada pasaules hokeja čempionāta pusfināla cīņā dalījās ar saviem komentāriem par spēli.

“Mēs cīnījāmies. Protams, vienmēr gribas vinnēt. Uzvaras nāca viena pēc otras, un jau aizmirsti, kā ir zaudēt. Puiši šodien cīnījās. Gribu atzīmēt, ka cīnījāmies no pirmās līdz pēdējai minūtei, un ne velti mēs esam četriniekā.

Ar savu spēli, ar spēles izpratni, ar pārliecību pret Kanādu – mēs esam pelnījuši būt šeit. Mūsu aizsargi tik pārliecinoši turēja ripu, pārliecinoši pieņēma lēmumus, uzbrucēji nebaidījās līst uz vārtiem. Mazliet pietrūka, bet – turnīrs nav beidzies.

Mēs neesam piekto vai sesto reizi finālā. Mēs pirmo reizi esam tikuši tik tālu. Zinām, ka ir arī zaudējumi. Tagad sagremosim. Protams, likās, ka viss ir tik tuvu, ka pasaka nebeigsies, bet – rīt ir mazā zelta spēle. Jebkuru turnīru gribas beigt ar uzvaru. Ja spēlēsim kā līdz šim, domāju, mums ir visas izredzes,” aizvadīto un gaidāmo spēli komentē Vītoliņš.

Vītoliņam ticis uzdots jautājums par 19 gadus veco uzbrucēju Danu Ločmeli, kurš ceturtdaļfināla un pusfināla spēlēs izcēlās ar vārtu guvumu.

“Viņš atbildīgā mačā spēlēja pārliecinoši, kontrolēja ripu. Ne velti viņu izlaidu kā sesto spēlētāju. Viņš bija pelnījis ar savu spēles izpratni. Mums aug labs centra spēlētājs,” Ločmeli slavē Vītoliņš.

Galvenais treneris arī izteica pateicību faniem, kas ātri savācās un devās uz Tamperi.

“Man vakar ārzemnieki prasīja, kā būs spēlēt bez savas publikas. Teicu, ka ceru, ka būs vismaz pieci tūkstoši. Man atbildēja: “Nevar būt, ka vienas dienas laikā atbrauks pieci tūkstoši!” Tas mani tobrīd piezemēja,” smējās Vītoliņš. “Fantastisks atbalsts. Puiši ir pelnījuši atbalstu arī pēc zaudējuma. Mēs bijām un mēs paliekam kā komanda,” pabeidza speciālists.

Jau rītdien, 28. maijā, Latvija spēlēs par bronzas medaļām ar mača Vācija pret ASV zaudētāju.

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)