Vītoliņš gaida Merzļikinu; pēc spēlēm ar Austriju neviens netiks atskaitīts

Harijs Vītoliņš, hokejazinas.com
Harijs Vītoliņš | Foto: Guntis Lazdāns, LHF

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš šodien preses konferencē pirms pārbaudes spēlēm ar Austriju sacīja, ka pēc pirmajām divām pārbaudes spēlēm neviens no izlases kandidātiem netiks atskaitīts un vairāki no šiem hokejistiem aizvadīs arī pārbaudes spēles ar Somiju.

“Ilzase trenējas gandrīz nedēļu un sastāvā ir daudzi gados jauni hokejisti, kuri sen nebija redzēti. Starp kandidātiem ir arī vairāki spēlētāji no ASV. Treniņu dienas pagāja intensīvi, un var just lielu azartu no katra hokejista, neviens nav vienaldzīgs. Katrs vēlas sevi pierādīt, viņi nāk klāt un uzdod jautājumus. Spēles ar Austriju parādīs, kāds ir viņu līmenis. Viņi ir gados jauni un vēlas spēlēt aktīvu hokeju. Puišiem noskaņojums ir ļoti labs.

Treniņos piedalās divi vārtsargi – Ivars Punnenovs un Ēriks Vītols. Šovakar vārtos būs Punnenovs, bet rīt, visticamāk, vārtos būs Vītols. Abi ar izlasi kopā ir trīs nedēļas.

Elvis Merzļikins ļoti vēlas spēlēt izlasē, un viņš mums ir ļoti vajadzīgs. No vārtsargiem viņš ir vienīgais mūsu NHL hokejists, kurš tur spēlē vairākas sezonas. Tas ir jāsaprot. Runas par to, ka viena tante teica, ka Elvis ģērbtuvē ir šads vai tāds… jūs neviens neesat bijuši izlases ģērbtuvē un klausaties baumas. Katram hokejistam ir savs raksturs. Viens ir emocionālāks, cits nē, bet katrs vēlas dot labāko no sevis. Ar vārtsargiem strādā profesionāls vārtsargu treneris Artūrs Irbe, kurš ar Elvi ir nesen ticies ASV,” sacīja Vītoliņš. Merzļikins izlases vadībai esot apliecinājis, ka pēc sezonas beigām viņš plāno pievienoties treniņnometnei.

Vītoliņs arī piebilda, ka pēc spēlēm ar Austrijas izlasi neviens no hokejistiem netiks atskaitīts no valstsvienības treniņiem, jo viņus paredzēts iekļaut sastāvā arī pārbaudes spēlēm ar Somiju.

“Visi spēlētāji atstāja ļoti labu iespaidu šajās dienās. Ņemot vērā, ka nākamnedēļ izlasei neviens spēlētajs nepievienosies, šie paši puiši spēlēs arī pret Somiju. Pēc spēlēm ar Somiju varēsim secināt, ko mēs varam,” uzsvēra izlases galvenais treneris.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)