Vītoliņš: Bija jāizdara izvēli, kurus spēlētājus ņemt

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar kanālu ”Go3 Sport Latvija” pastāstījis par sastāva izvēli gaidāmajam “Kaufland Cup” turnīram Slovākijā un atklājis, ko vēlas redzēt no komandas.

”Ja tādi spēlētāji kā Balcers un Daugaviņš saka, ka viņi grib braukt spēlēt – tas nozīmē, ka ir mainījusies attieksme,” norādīja Vītoliņš. ”Tas ir ļoti patīkami. Kā mēs redzam, visi, kuri ir šeit, ir labā garastāvoklī un grib parādīt savu labāko sniegumu.”

”Atteikt nevienam negribējās. Bija jāizdara izvēle, kuru ņemt. Saskārāmies ar problēmu, ka Zviedrija, Somija un Vācija savus čempionātus turpina [izlašu pauzes laikā]. Mēs sarunājām ar Batņas komandu, ka tā kā mēs novembrī neņēmām [Oskaru], tad viņi nāk pretī decembrī,” atklāja valstsvienības stūrmanis. ”Mēs paņēmām tos, kas bija brīvi. Tāpat arī ar Ravinska [klubu] sarunājām. Es domāju, ka Mestis līgas komandai ir ļoti prestiži, ja spēlētājs tiek izsaukts uz izlasi. Viņi bija gatavi uz to brīdi atdot viņu mums, lai parādītu to prestižu citiem.”

”Es gribu redzēt to spēles ritmu un saprašanos, kas bija pasaules čempionātā. Es atceros, ka tieši šajā pašā turnīrā pagājušajā gadā mēs norvēģus vinnējām, bet spēka ziņā, ātrumos un iemetienos zaudējām. Kopsummā vinnējām, bet bija parametri, kuros zaudējām. Savukārt pret slovākiem mēs viennozīmīgi zaudējām visos parametros,” iepriekšējā gada turnīru Slovākijā atcerējās Vītoliņš.

”Tāpēc tas akcents tika likts uz ātrumu, ātru saspēli un kustību. Šajā turnīrā to gribās redzēt. Līdz šim treniņi parāda, ka puiši ir labā fiziskā formā,” atzina pieredzējušais speciālists. ”Gribās piespiest viņus ātri pieņemt lēmumus, ātras kustības, ātrus pretuzbrukumus. Tas ir tas pamats. Jā, protams, gribās vinnēt. Gribās vinnēt katru spēli, tāpēc arī mēs braucam uz turieni.”

Latvijas hokejisti “Kaufland Cup” turnīrā Bratislavā pirmo spēli aizvadīs jau rītvakar, 14. decembrī, plkst. 19.00 tiekoties ar Norvēģijas valstsvienību, bet dienu vēlāk plkst. 19.00 Vītoliņa vadītajai komandai pretī stāsies mājiniece Slovākija.

Autors: Rainers Rogs Avots: Go3 Sport Latvija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)