SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Vītoliņš: Balceram teicu, ka šādu iespēju garām nevar laist

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš intervijā ar “LSM” runāja par iespējamo līgumu ar kādu Eiropas klubu, Rūdolfa Balcera līgumu Šveicē un iespēju konsultēt kādu komandu arī nākamsezon.

“Mutiska vienošanās ar federāciju ir, bet es pats konstatēju, ka darbs izlasē sezonas laikā ir tāds vienmuļš, bet zinu, ka tad, kad sākas pasaules čempionāts, es esmu klāt no pašas pirmās dienas un esmu pilns enerģijas,” par līgumu ar Latvijas izlasi teica Vītoliņš.

“Jāskatās, kādi būs piedāvājumi, jo, kā es teicu, liela daļa klubu paraksta trenerus jau pirms čempionāta. Klubi arī zina, ka tad, ja man ir darbs ar izlasi, ka tas var pārklāties, jo īpaši, ja klubs uzstāda lielus mērķus. Ja kāds klubs kaut ko piedāvās, izlase viennozīmīgi būs prioritāte un tam viss būs pakārtots. Situācija rādīs, skatīsimies, kā būs,” vēstīja treneris.

“Rūdolfs Balcers, iespējams, nonācis labākajā vietā Eiropā. Cīrihes klubs ir stabils, ambicioza komanda, kas pēdējos četrus gadus liek visu, lai izcīnītu čempiontitulu. Viņi paņēma [treneri Rikardu Grenbergu], iedevam viņam visu, ko grib, bet nevinnēja. Tagad paņēma [Marku Krofordu]. Ļoti laba un tehniska komanda, jauna halle, skaļākie fani. Vienmēr būs pilnas tribīnes. Es jau teicu Rūdolfam, ka šādu iespēju garām nevar laist. Man prieks, ka viņš būs Eiropā, jo nākamgad varēs piedalīties pasaules čempionātā, pat tad, ja spēlēs līdz beigām. Viņš atbilst spēles manierei, domāju, ka viņš tur labi iekļausies,” sprieda Vītoliņš.

“Mēs ar Andi Pikānu vienmēr pārmijam vārdus par sportu. Bija laiks, kad man nebija darba, un “HK Kurbads” spēlēja Kontinentālajā kausā. Andis teica, lai pakonsultēju un es braucu skatīties visas spēles. Vienmēr esmu gatavs jebkuram tā palīdzēt no malas. Arī pagājušogad Šveices klubā, kur nostrādāju trīs gadus, brīvajā laikā gāju palīdzēt. Treneri reizēm prasīja, vai varu aizvietot. Ar jauniešiem uz ledus gāju vismaz divreiz nedēļā, ar Ukrainas jauniešiem līdz pat jaunajam gadam braucu kopā ar viņiem izbraukuma spēlēs,” atklāja Latvijas izlases vadītājs.

Hokejazinas.com” iepriekš ziņoja, ka Latvijas hokeja izlase Harija Vītoliņa vadībā pasaules čempionāta spēlē par bronzas medaļu ar rezultātu 4:3 papildlaikā izcīnīja uzvaru pār ASV komandu. Latvijas valstsvienība aizvadīja labāko turnīru tās vēsturē. Iepriekš labākais sasniegums izlasei bija septītā vieta, ko izdevās sasniegt jau pirmajā A grupas čempionātā 1997. gadā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LSM

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)