Vairāki spēlētāji aizvadījuši pirmos treniņus ar izlasi, viens hokejists joprojām netrenējas

Latvijas hokeja izlase šodien, turpinot gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam, aizvadīja kārtējo treniņu. Portāla ”Sportacentrs.com” žurnālists Ulvis Brože savā Twitter kontā dalījies ar vairākiem novērojumiem no valstsvienības treniņa.

No šodienas Latvijas izlase sākusi trenēties divās grupās. Pirmo treniņu ar izlasi aizvadījuši aizsargs Kristaps Zīle un uzbrucējs Renārs Krastenbergs, kuri iepriekš netrenējās veselības problēmu dēļ. Tāpat pirmo treniņu aizvadīja arī uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs, kurš tikai šodien pievienojās izlasei.

Šodienas treniņā uz ledus kāpa arī aizsargs Jānis Jaks un uzbrucējs Andris Džeriņš. Jaks iepriekš netrenējās, jo bija apslimis, bet Džeriņš nedevās uz ledus, jo guva savainojumu jau pirmajā valstsvienības treniņā. Tikmēr joprojām netrenējas uzbrucējs Rihards Bukarts.

Latvijas izlase iepriekšējās nedēļas nogalē aizvadīja pirmās divas oficiālās pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta pret Francijas valstsvienību. Pirmajā mačā mūsu hokejisti piedzīvoja zaudējumu ar 1:2, bet otrajā spēlē Harija Vītoliņa padotie svinēja panākumu ar 3:2.

Nākamie pārbaudes mači Latvijas izlasei paredzēti šīs nedēļas nogalē pret Šveices valstsvienību. Tie notiks 30. aprīlī un 1. maijā. Pasaules čempionāts Somijā sāksies 13. maijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Twitter

Komentāri (0)