Ukrainiete lūdz Vītoliņam atļauju nodziedāt izlasei valsts himnu

Pēc Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēles ar Kazahstānu, preses konferencē Latvijas izlases galvenajam trenerim Harijam Vītoliņam kāda Ukrainas iedzīvotāja lūdza atļauju nodziedāt pirmdien izlases hokejistiem Ukrainas himnu.

Jau ziņojām, ka pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta Somijā Latvijas hokejisti “Arēnā Rīga” svētdien ar rezultātu 5:0 pārspēja Kazahstānas izlasi.

Pēcspēles preses konferencē viešņa no Ukrainas pateicās Latvijas Hokeja federācijai un klubiem, kuri Latvijā uzņēmuši vairākus Ukrainas jaunos hokejistus. Bēgot no kara Ukrainā, Latvijā ieradušies Ukrainas jaunie hokejisti un viņu ģimenes. Daļa sportistu spēlē Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionātā.

Ukraines pilsone izlases galvenajam trenerim lūdza ļaut pirmdien valstsvienības spēlētājiem nodziedāt himnu, sakot, ka ilgi viņus neaizkavēs. Izlases treneris pār šādu lūgumu dzirdēja pirmo reizi un bija pārsteigts, taču labprāt piekrita šim piedāvājumam. Uz jautājumu, vai tas notiks pirms vai pēc pirmdienas spēles, Latvijas Hokeja federācijas preses sekretārs Edgars Gaross atbildēja, ka tas tuvākajā laikā tiks saskaņots ar izlases vadību.

Vītoliņš arī sacīja, ka pirmdienas spēlē laukumā dosies tie spēlētāji, kuri svētdien palika ārpus pieteikuma. Lielāka skaidrība būs arī par Mika Indraša savainojumu, kurš treniņus ar izlasi nav aizvadījis desmit dienas.

Treneris piebilda, ka rītdien laukumā dosies aizsargs Kristaps Zīle, kurš arī iedzīvojies savainojumā. Par spēlētāja gatavību pasaules čempionātam varēs spriest pēc aizvadītās pārbaudes spēles.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

Komentāri (0)