“Trīs zvaigžņu balvā” vairākās nominācijās hokejs

No 24. novembra līdz 4. decembrim ikviens sporta līdzjutējs aicināts balsot par sporta izcilībām desmit nominācijās “Trīs zvaigžņu balvā 2023”, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

“Ar prieku varam paziņot, ka “Trīs zvaigžņu balvai” nominēta Latvijas hokeja izlase, Latvijas Hokeja federācija, valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš, vārtsargs Artūrs Šilovs un uzbrucējs, izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Latvijas hokeja izlase – “Sapņu komanda 2023” nominēta kā Gada sporta komanda, LHF – Gada sporta federācija, Harijs Vītoliņš – Gada sporta treneris, Artūrs Šilovs un Kaspars Daugaviņš – Gada sportists.

Visus nominantus novembra sākumā izvirzīja sporta nozares profesionāļi un sporta žurnālisti. Nominantu izvirzīšanas procesam sekojošajā žūrijas sēdē, tika apstiprināts nominantu saraksts, nosakot tos, kuri kvalificējušies otrajai kārtai. Tautas balsojums ir tikai viena no trim komponentēm, kas veidos gala rezultātu. Laureāti tiks noteikti apvienojot trīs komponentes – tautas balsojumu, kurš sastāda 50% no kopējā balsojuma, akreditēto sporta žurnālistu balsojumu (25 %) un 15 sportistu balsojumu, kuri nav nominēti nevienā no nominācijām un ir LOK, LPK, LSFP Valdes izvirzīti (25%).

Balsot var vietnē www.triszvaigznubalva.lv, kur katram balsotājam ir iespēja balsot reizi dienā, autorizācijai izmantojot Latvijā reģistrētu telefona numuru.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)