Tralmaks: Protams, vajadzēja ceturtdaļfinālu, bet katru gadu to nevar vēlēties

Latvijas izlases uzbrucējs Eduards Tralmaks pēc vakar piedzīvotā zaudējuma 2024. gada pasaules čempionāta pēdējā grupu turnīra spēlē pret ASV hokejistiem sarunā ar ”Latvijas Televīziju” dalījās ar savām pārdomām par aizvadīto turnīru.

Hokejazinas.com” vakar jau vēstīja, ka Latvijas valstsvienība pēdējā grupu turnīra mačā ar 3:6 piekāpās ASV izlasei un turnīru noslēdza devītajā vietā.

”Divejādas sajūtas. Tagad, kad mēs zaudējām, skatoties pēc spēles, ir bēdīga sajūta. Protams, gribējās to ceturtdaļfinālu sasniegt,” sarūgtinājumu pauda Tralmaks. ”Mēs ticējām līdz pēdējam. Ieejot spēlē pret ASV, ticēju, ka mēs varam iekļūt ceturtdaļfinālā. Tas bija wow. Protams, patīkami iemest pirmo goliņu pēdējā spēlē. Vajadzēja to izdarīt ātrāk, bet divejādas sajūtas. Bēdīgi, bet tajā pašā laikā, es domāju, ka mēs cīnījāmies. Cerams, ka fani to novērtē!”

”Es domāju, tas notika tad, kad mani tēvs aizveda uz Sporta pili. Tajā laikā es skatījos visas Latvijas izlases spēles. Tad tas bija viens no maniem mērķiem. Protams, visu laiku galvā sēž lielākais mērķis, kas ir NHL. Tajā pašā laikā vienmēr ir primārais mērķis, kas ir Latvijas izlase. Šo es gaidīju diezgan ilgi. Protams, spēlēt šāda līmeņa turnīrā pret šādām valstīm un pret šādiem spēlētājiem – tas ir kaut kas neaprakstāms. Es domāju, ka labs pirmais čempionāts. Laba pieredze. Ar tikpat pozitīvu gaisotni, cerams, iesim arī uz nākamo čempionātu,” par spēlēšanu Latvijas izlasē pastāstīja valstsvienības debitants.

”Protams. Ja tu dzīvo kopā čaļiem gandrīz divas nedēļas, tad, protams, ka attiecības paliek labākas. Es domāju, ka mēs redzējām laukumā,  kā mēs ceturtajā maiņā ar jaunajiem kapājāmies pret ASV. Cerams, ka visi to novērtēja. Maniem maiņas biedriem laikam ir 21 un 22 gadi. Es pats beidzot sajutos jauns. Man jau ir 27 gadi. Spēlējot ar viņiem, man likās, ka man ir tikai 20 gadi. Varbūt Daugaviņam arī jāuzspēlē ar viņiem, sāks skriet,” pajokoja Tralmaks.

”Viss noslēdzās ideāli. Protams, bēdīgi, ka tā notika, bet, es domāju, ka mēs visi varam būt lepni ar sevi un par to, ko paveicām. Protams, vajadzēja ceturtdaļfinālu, bet katru gadu nevar to vēlēties,” piebilda uzbrucējs, kurš turnīra septiņos mačos izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli. Abus rezultativitātes punktus Tralmaks nopelnīja pēdējā grupu turnīra spēlē pret ASV valstsvienību.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Televīzija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)