Tralmaks: Braucot uz izlasi, emocijas vienmēr ir augstas

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Eduards Tralmaks sarunā ar “TV3” dalījās emocijās par pievienošanos valstsvienībai

“Kad mazs biju, tikt izlasē bija mazs mērķis. Tagad braucu uz šejieni ar pozitīvām emocijām. Redzēt čaļus, runāt savā valodā vien ir pietiekams iemesls, lai brauktu. Vienmēr, kad braucu uz izlasi, emocijas ir augstas. Kāds to varbūt uztver kā restartu, kāds par pozitīvas devas sajūtu. Protams, gribās braukt uz šejieni sevi pierādīt. Es izlases pārtraukumu gaidīju divas nedēļas, esmu laimīgs atbraukt un viss ir labākajās emocijās.

Sarunas ar izlasi sākās jau septembrī vai oktobra sākumā. Tajā brīdī es vēl nezināju, vai varēšu tikt, jo mani vēljoprojām vajā trauma, laiku pa laikam celis uzpampst. Manā gadījumā svarīgi ir mēģināt novērst tās traumas, kas man ir bijušas. Kad sapratu, ka celis labi jūtās, uzreiz pateicu “jā, esmu gatavs”,” ierašanos izlasē komentē Tralmaks.

Šosezon Tralmaks pārstāv Čehijas Ekstralīgas komandu Kladno “Rytiri”, kura pieder leģendārajam Jaromīram Jāgram. Latvietis 16 spēlēs sakrājis 13 (9+4) punktus.

“Jāgrs ir devis savu pieskārienu. To pašu var teikt par [trenera asistentu] Jakubu Vorāčeku, [Tomašu] Plekanecu, Jakubu Klepišu, ar kuriem es spēlēju kopā.

Spēlēt pie Jāgra nav viegli. Liels spiediens. Viņš ir boss, tāpēc jāspēlē un jārāda rezultāts. No sākuma man spēle negāja, tāpēc attiecības nebija tik labas, ka sasveicinās ar mani. Bet tagad gan man, gan komandai spēle aizgāja, tāpēc ir vieglāk. Cerēsim, ka Jāgrs arī uzspēlēs kādu spēli,” saka Tralmaks.

“Izskatās, ka esmu savā labākajā formā, centīšos pret Franciju parādīt savu labāko spēli. Pagājšgad mani vajāja traumas, tad tagad viss ir kārtībā. Jāparāda treneru korpusam, ka savos 26 gados esmu gatavs spēlēt izlasē un palīdzēt jebkurā čempionātā,” motivācijas pilns uzbrucējs.

Latvijas izlase spēkosies Francijas valstsvienību 9. un 10. novembrī Daugavas ledus hallē. Abas spēles starp Latviju un Franciju sāksies plkst. 19:00 un tiks aizvadītas Daugavas ledus hallē. Tiešraidē spēles varēs vērot TV6 un GO3 platformā. Visas biļetes uz abām spēlēm jau ir izpārdotas.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)