Tirdzniecībā pieejamas biļetes uz Latvijas izlases spēlēm “Kaufland Cup” turnīrā

Publiskajā tirdzniecībā pieejamas biļetes uz Latvijas hokeja izlases paredzētajām spēlēm “Kaufland Cup” turnīrā, kas decembrī norisināsies Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, liecina “Ticketportal.sk” informācija.

Hokeziņas jau vēstīja, ka nesen kļuva zināms Latvijas izlases spēļu grafiks decembrī paredzētajā turnīrā “Kaufland Cup”.

Latvijas hokejisti turnīrā pirmo spēli aizvadīs 13. decembrī, trešdien, pulksten 18.00 ar Slovākijas valstsvienību, bet dienu vēlāk pulksten 18.00 Latvijas izlasei pretī stāsies Norvēģija. Turnīra pēdējā dienā piektdien noslēdzošo maču aizvadīs mājinieki slovāki ar norvēģiem.

Slovākijas Hokeja federācija aizvadītajā nedēļā pagarināja līgumu ar uzņēmumu “Kaufland” līdz 2028. gadam, kas ir viens no lielākajiem federācijas sponsoriem.

Vienošanās paredz ne tikai finansiālu atbalstu federācijai, bet, visticamāk, arī ikgadēju turnīra rīkošanu decembrī, kas pēdējos gados tiek saukts par “Kaufland Cup”.

Atgādināsim, ka Latvijas izlase nule kā novembra pauzē Rīgā divreiz uzvarēja Francijas izlasi, tikmēr Slovākijas valstsvienība Landshūtē četru komandu turnīrā ieņēma 2. vietu.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)