Šosezon startēs rekordliels skaits Latvijas hokeja izlašu

2022./23. gada sezonā pasaules līmeņa turnīros startēs rekordliels skaits Latvijas hokeja izlašu, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Pasaules čempionātos piedalīsies Latvijas nacionālā vīriešu valstsvienība, U-20 junioru izlase, U-18 jauniešu komanda, U-17 un U-16 puišu izlases, kā arī sieviešu valstsvienība un U-18 meiteņu komandas startēs savos pasaules čempionātos. Tāpat minētās izlases, gatavojoties šiem nozīmīgajiem turnīriem, aizvadīs pārbaudes spēles un sagatavošanās posmus.

Nākamā gada sākumā notiks arī Studentu Universiāde ASV (Leikplesida) un Eiropas Jaunatnes olimpiādes festivāls Itālijā (Friuli-Venēcija), kur dalību ņems arī Latvijas studentu un jauniešu izlases.

“Ņemot vērā energoresursu cenu kāpumu valstī, un rekordlielo šīs sezonas nacionālo izlašu startu starptautiskājās sacensībās, ar ievērojami lielākiem sagatavošanās un piedalīšanās izdevumiem, LHF valde ir radusi iespēju palielināt ledus dotāciju apmēru šajā sezonā bērnu un jauniešu čempionāta spēlēm par 20%,” teikts LHF paziņojumā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)