Sorokins par U-18 zaudējumu: Mēs nevaram nemest pa vārtiem

Latvijas U-18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc komandas piedzīvotās neveiksmes U-18 pasaules čempionāta trešajā mačā pret Šveices vienaudžiem atzina, ka ir meistarības trūkums.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Latvijas U-18 izlase pasaules čempionāta trešajā spēlē piekāpās mājiniecei Šveicei ar 1:5.

“Pirmajā periodā bija lietas, ko mēs darījām labi un principā viss taktiskais plāns, kas bija izplānots pirmajā trešdaļā, ļoti labi strādāja. Mūsu uzskatā pirmais periods bija tāds, kurā zaudēt noteikti nevajadzēja.

Otrajā trešdaļā parādījās Šveices dominance slidošanas un ātruma ziņā. Mēs sākām darīt lietas, par kurām nebijām runājuši. Atstājām ripu savā zonā, nevis dabūjām to ārā tādā veidā, kā darījām to pirmajā periodā,” par spēli izsakās Sorokins.

Latvija pēc aizvadītiem trīs mačiem nav spējusi izcīnīt nevienu punktu.

“Skaidrs, ka mums ir meistarības trūkums un arī šodien vārtu priekšā retu reizi redzējām kādu no mūsu spēlētājiem. Nezinu, kāpēc puišiem gribas kaut ko izkombinēt, vai izspēlēt līdz tukšiem vārtiem, lai gan uzstādījums ir tāds, ka mēs nevaram nemest pa vārtiem. Bija vairākas iespējas mest pa vārtiem, kur bija jābūt spēlētājam vārtu priekšā,” izsakās speciālists.

Nākamo maču Latvija aizvadīs jau rītdien, spēkojoties ar Norvēģiju. Uz doto brīdi, abas komandas pēc trim mačiem ir bez punktiem.

“Ļoti agresīva komanda spēka ziņā. Viņiem ļoti patīk spēka spēle, spēka paņēmieni. Visdrīzāk, esam viena līmeņa komandas. Uzvarēs tā, kura to vairāk gribēs, rītdienas spēli komentē Sorokins.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF