Somijas Hokeja asociācijas boss par PČ rīkošanu kopā ar Latviju: Neskriesim notikumiem pa priekšu

Somijas Hokeja asociācijas prezidents Hari Nummela sarunā ar Somijas sabiedrisko mediju ”Yle” apstiprinājis, ka Somija kopā ar Latviju apspriedusi iespēju rīkot nākamā gada pasaules čempionātu hokejā, taču vienlaikus uzsvēris, ka pieteikums turnīra organizēšanai vēl nav iesniegts.

”Jā, mums par to ir bijušas sarunas, taču neskriesim notikumiem pa priekšu,” teica Nummela. ”Līgums [ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF)] vēl nav parakstīts, un pieteikums [rīkot čempionātu] šodien [otrdien] vēl nav iesniegts.”

Somijas Hokeja asociācijas prezidents uzskata, ka pasaules čempionāta noorganizēšana gada laikā ikvienai rīkotājvalstij būtu liels izaicinājums, taču, viņaprāt, Somija spētu tikt galā ar šo sarežģīto situāciju.

”Ja mēs neticētu, ka, neskatoties uz laika trūkumu, izdosies veiksmīgi noorganizēt pasaules čempionātu, tad mēs neapspriestu domu rīkot nākamā gada pasaules čempionātu,” norādīja Nummela.

Atgādināsim, ka pirmdien LHF prezidents Aigars Kalvītis sarunā ar kanālu LTV7 atklāja, ka Latvija kopā ar Somiju plāno rīkot 2023. gada pasaules čempionātu hokejā.

Latvijā pasaules čempionāts hokejā notika pērn, bet Somijā tas norisināsies šogad. Turnīrs notiks no 13. līdz 29. maijam. Interesi par 2023. gada pasaules čempionāta rīkošanu ir izrādījušas arī Slovēnija un Ungārija, kuras vēlas to organizēt kopā.

Sākotnēji bija paredzēts, ka 2023. gada pasaules čempionāts notiks Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā, taču dažus mēnešus pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā IIHF pieņēma lēmumu atņemt Krievijai tiesības rīkot šo turnīru.

Autors: Rainers Rogs Avots: Yle.fi

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)