Šilovs nostāv sausā, Latvijas izlase sagrauj Kazahstānu (VIDEO)

Otro uzvaru, gatavojoties gaidāmajam pasaules čempionātam Somijā, šodien izcīnīja Latvijas izlase, kas Arēnā Rīga ar 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) sagrāva Kazahstānas valstsvienību. Mūsējo rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Nikolajs Jeļisejevs, bet pa reizei precīzi bija Kārlis Čukste, Oskars Batņa un Andris Džeriņš. Tikmēr pirmo sauso spēli Latvijas izlases kreklā aizvadīja Artūrs Šilovs.

Latvijas valstsvienība lieliski uzsāka maču. Jeļisejevs 11. minūtē atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Čukste, realizējot lielo skaitlisko vairākumu, dubultoja Latvijas izlases pārsvaru. Savukārt vēl pēc nedaudz vairāk nekā divām minūtēm Jeļisejevs vairākumā ar labvēlīga rikošeta palīdzību izcēlās otro reizi mačā un panāca 3:0.

Otrajā un trešajā trešdaļā Latvijas izlase guva vēl pa vieniem vārtiem. 26. minūtē precīzs bija Batņa, bet pēdējā mača sekundē Andris Džeriņš ar metienu tukšajā pretinieku cietoksnī panāca 5:0. Latvijas valstsvienības rindās lielisku spēli aizvadīja vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš atvairīja visus (41) pretinieku izdarītos metienus un aizvadīja pirmo sauso spēli Latvijas izlase kreklā.

Rītdien abas izlases mērosies spēkiem atkārtoti. Gan Latvijas, gan Kazahstānas valstsvienības rīt aizvadīs savu pēdējo pārbaudes spēli pirms gaidāmā pasaules čempionāta. Mača sākums paredzēts 19:30.

Autors: Rainers Rogs Avots: hokejazinas.com