SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Sējējs: Latvija var revanšēties pret Kanādu

Latvijas hokeja treneris Normunds Sējējs pauda, ka Latvijas izlase varētu revanšēties par zaudējumu Kanādai 2023. gada pasaules čempionāta pirmajā spēlē (0:6).

Jau ziņojām, ka Latvija sensacionāli apspēlēja Zviedriju ceturtdaļfinālā (3:1) un pirmoreiz vēsturē spēlēs pusfinālā.

“Vēsturisks un negaidīts panākums mūsu izlasei. Ar savu spēli hokejisti nopelnīja iespēju spēlēt pusfinālā. Ar katru spēli komanda sāka spēlēt arvien labāk un labāk.

Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, galvenā spēle Latvijai šajā turnīrā bija pret Kanādu, kad zaudējām 0:6. Labāk saņemt aukstu dušu turnīra sākumā, nevis pēdējā spēlē,” uzskata Sējējs.

Pēc zaudējuma Kanādai sekoja vēl viena neveiksme pret Slovākiju (2:3), taču pēc tam Latvija ir tikai uzvarējusi, izcīnot sešus panākumus pēc kārtas.

“Treneru korpuss pārkārtoja spēli. Hokejisti sāka spēlēt pašaizliedzīgi. Vietās, kur neizdevās skaisti gūt vārtus, izveidojām kombinācijas un metām iekšā ar gaļu. Visu laiku bloķējām pretinieku metienus, pat ar galvu atsitām ripas. Momentos, kur gadījās kļūdas, glāba vārtsargs.

Pateicoties tam, ka ar katru spēli sniegums laukumā tikai uzlabojās, apspēlējām Zviedriju. Visi eksperti kā viens teica, ka zviedri neizturēs agresīvu spēli. Tas arī notika. Pat piecu minūšu mazākumu Latvija varonīgi izcieta,” Latvijas sniegumu komentē Sējējs.

Jau šodien, plkst. 14.20, Latvija pusfināla spēlē spēkosies ar Kanādu. Ja Latvija izcīna uzvaru, tad spēlēs finālā, bet ja tiek ciesta neveiksme, tad cīnīsies mačā par 3. vietu.

“Pēc spēles ar Zviedriju ir pārliecība, ka viss ir pa spēkam. Varam revanšēties pret Kanādu par zaudējumu pirmajā mačā. Divreiz vienā bedrē nekrīti. Noteikti pēc 0:6 secinājumi izdarīti. Kamēr mums ir adrenalīns, varam viņus uzvarēt,” teica Latvijas izlases bijušais aizsargs Sējējs.

Sējējs kā hokejists pārstāvēja Latvijas izlasi sešos Elites pasaules čempionātos, kā arī divos B divīzijas un vienā C divīzijas turnīrā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Legalbet

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)