Rubīns: Tralmakam pirms vienas spēles uzrakstīju, ka viņam jāiemet golu

Latvijas izlases aizsargs Kristiāns Rubīns, kurš 2024. gada pasaules čempionātā nevarēja palīdzēt valstsvienībai veiktās operācijas dēļ, intervijā žurnālam “Kas Jauns” pastāstījis par hokeja skatīšanos kopā ar līdzjutējiem un atklājis, kā uzmundrināja komandas biedrus turnīra laikā.

”Pirmo Latvijas izlases spēli draugu lokā noskatījos fanu teltī pie “Arēnas Rīga”. Cilvēki, protams, mani atpazina, tā ka sanāca gan parunāties, gan fotografēties, gan padalīt autogrāfus. Forši bija! Skatīties hokeju kopā ar līdzjutējiem man tiešām bija vēl līdz šim nepiedzīvots moments,” par hokeja skatīšanos kopā ar līdzjutējiem pastāstīja Rubīns.

”Tralmakam pirms vienas spēles uzrakstīju, ka viņam jāiemet golu, un viņš arī iemeta! Tad arī uzrakstīju: “Es taču teicu!” Bet pēc tam tiesneši diemžēl šo viņa golu noņēma nost,” atklāja aizsargs. ”Vēl esmu komunicējis ar Jaku. Ar telefonzvaniem izlases džekus netraucēju, jo viņiem tur ir savi dienas plāni, treniņi, izbraucieni no pilsētas, atslodze, uzspēlējot golfu, un tā tālāk. Tāpēc labāk vienkārši uzrakstīt, pēc uzvarām apsveikt. Tā nu ir sanācis, ka šajā posmā varu būt tikai skatītājs un atbalstītājs, jo palīdzēt nekādi nespēju.”

26 gadus vecais Rubīns pārstāvējis Latvijas valstsvienību četros pasaules čempionātos (22 spēlēs 4+2). Aizsargs pagājušajā gadā palīdzēja Latvijas izlasei spēlē par trešo vietu papildlaikā ar 4:3 pārspēt ASV valstsvienību un izcīnīt vēsturiskas bronzas godalgas. Tieši Rubīns mačā pret amerikāņiem kļuva par spēles galveno varoni, izceļoties ar diviem vārtiem. Rubīns 55. minūtē panāca 3:3, bet pagarinājuma 88. sekundē atnesa Latvijas izlasei vēsturisku uzvaru.

Autors: Rainers Rogs Avots: Kas Jauns

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)