Rodžers Bukarts: Galvenais, nepārdzīvot, ka nevaram gūt vārtus

Latvijas U-20 hokeja izlases uzbrucējs Rodžers Bukarts sniedza komentāru pēc zaudējuma 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta spēlē pret Somijas vienaudžiem (0:4).

“Iesākām diezgan labi. Sākumā kaut kur nepaveicās iemest pirmos vārtus, taču tad Somija nopelnīja vairākumu un pārņēma mūsu iniciatīvu.

Kā mēs zinām, Somija labi spēlē hokeju, viņi deva precīzas piespēles, slidoja līnijā, bija pagrūti, bet taktiskajā ziņā mēs zinājām, kas jādara,” spēli komentē Bukarts.

Latvija cietusi zaudējumus visās trīs spēlēs ar kopīgo rezultātu 0:20.

Rītdien, 30. decembrī, Latvijai paredzēta pēdējā grupu turnīra spēle pret Vāciju. Latvijas valstsvienībai nepieciešama uzvara pār Vāciju pamatlaikā, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Tāpat vajadzīgs, lai Vācijas valstsvienība pārliecinoši zaudētu abas atlikušās spēles.

“Galvenais, nepardzīvot [ka nesanāk gūt vārtus], nedomāt par šo visu. Rītdien spēle pret Vāciju, jāsagatavojas un jāiet uz priekšu. Es centīšos par hokeju nedomāt, neskatīšos šodien vakara spēles, iešu uz viesnīcu, kur atpūtīšos un sagatavošu sevi rītdienas mačam,” saka jaunākais no trīs brāļiem Bukartiem.

Latvijas U-20 izlase pēc trīs spēlēm bez iegūtiem punktiem ieņem pēdējo, 5. vietu A grupā.

Noslēdzošo maču grupu turnīrā Latvijas jaunieši aizvadīs 30. decembrī plkst. 20:30 pret Vācijas vienaudžiem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)