SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Rodrigo Ābols: Komandas biedri ar mani nobildēties negribēja, bet apsveica

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols intervijā ar portālu “TVNET.lv” dalījās ar piedzīvoto Zviedrijā pēc tikšanās ar jaunajiem komandas biedriem un izcīnītās bronzas medaļas 2023. gada pasaules hokeja čempionātā.

“Tas bija vairāk kā komandējums, aizbraukt un satikties ar jaunajiem komandas biedriem, ar vadību, ko nebiju saticis, ar treneriem. Tas bija foršs izbrauciens un redzēju, ka ir ļoti forša pilsēta. Tas pārsteidza, jo, spēlējot “Orebro”, nospēlē, vakarā esi viesnīcā un tad brauc prom. Izrādās, ka ļoti forša un ģimenei draudzīga pilsēta. Ar sievu esam ļoti priecīgi, piecu minūšu attālumā no dzīvesvietas ir jūra, parks. Tāds amerikānisks rajons. Otrdien bija Zviedrijas nacionālā diena, bija bārbekjū, visi bija uz vietas. Redzēju, ka viens no kanādiešiem bija palicis un nemaz nebija aizbraucis mājās. Sākumā nesapratu kāpēc, bet tagad ir skaidrs,” Ābols komentēja braucienu uz Engelholmu.

Sezonas gaitā Ābols parakstīja līgumu ar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubu Engelholmas “Rogle”. Iepriekš uzbrucējs pavadīja piecas sezonas “Orebro” vienībā.

“Pilsēta ir maza. Ja atbrauc viens un patīk izklaidēties, tad varbūt nav īstā pilsēta, bet ar ģimeni un bērni, tad ir ļoti forši un draudzīgi. Ja gribas izklaidēties, blakus ir Helsingborga, Malme, Kopenhāgena. Hokejs tur ir galvenais. Kad es tur spēlēju, bija viena no grūtākajām hallēm komandas spēles un atbalsta dēļ. Tribīnes ir ļoti tuvu, vienīgā halle Zviedrijā, kur fani ir pie stikla,” pavēstīja hokejists.

“Komandas biedri nobildēties negribēja, bet apsveica ar medaļu. Visi bija redzējuši, kāda bija atmosfēra hallē, kas notika sagaidīšanā. Visi bija ļoti pārsteigti par to, ko tik maza valsts var sataisīt. Bet visi arī redzēja, cik daudz tas nozīmē mūsu valstij,” atklāja Ābols.

Šajā regulārajā sezonā Ābolam “Orebro” rindās 53 cīņās 19 vārti un 23 piespēles, bet 13 Play-off spēlēs hokejistam sešas piespēles. Pasaules čempionātā uzbrucējs desmit mačos guva piecus vārtus un atdeva divas piespēles, kā arī palīdzēja Latvijas izlasei izcīnīt bronzas godalgas un tika atzīts par vienu no trim labākajiem komandas spēlētājiem.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: TVNET.lv

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)