SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Rihards Bukarts: Irbe teica, ka viņš bija gatavs pusi dzīves atdot, es biju gatavs atdot visu dzīvi

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts intervijā pēc uzvaras pār Zviedriju ar rezultātu 3:1, kas pirmo reizi turnīra vēsturē nodrošināja Latvijai vietu pusfinālā, dalījās ar komentāriem par spēli.

“Es teikšu tā, kā Artūrs Irbe. Es esmu uz šīs planētas dzīvojis 27 gadus. Viņš teica, ka viņš bija gatavs pusi dzīves atdot, es biju gatavs atdot visu dzīvi. Mēs izdarījām to Latvijas fanu dēļ, jo viņi mums ticēja. Kad viņi noticēja mums, mēs arī noticējām sev. Mums atpakaļceļa nebija, mēs zinājām uz ko mēs ejam,” atklāja hokejists.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Pirmie brāļi pusfinālā Latvijas hokeja vēsturē. Tiešām, visiem novēlu visu to labāko. Viss vēl ir priekšā, viss vēl ir iespējams. Turpinām gatavoties,” ar smaidu teica Bukarts

Bukarts šajā turnīrā astoņās spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Šajā mačā uzbrucējs atdeva trīs rezultatīvas piespēles un tika atzīts par Latvijas izlases labāko spēlētāju spēlē.

Latvijas valstsvienība pasaules hokeja čempionāta pusfinālā iekļuvusi pirmo reizi. Iepriekš augstākais sasniegums bija septītā vieta, kas pirmo reizi tika iegūta 1997. gada pasaules čempionātā.

Jau sestdien mūsu hokejisti plkst. 14:20 uzsāks cīņu par finālu pret Kanādas izlasi. Turnīra ievadā Latvijas izlase piekāpās kanādiešiem ar rezultātu 0:6.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)