Ri. Bukarts: Latvijas vārdā esmu gatavs darīt daudz ko

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš pasaules čempionāta spēlē pret Somiju salauza degunu, nākamajā mačā pret Norvēģijas izlasi devās laukumā ar aizsargrežģi. Sarunā ar Latvijas Televīziju hokejists sniedza savu komentāru.

“Tāds ir sports. Pats esmu izvēlējies tādu sporta veidu spēlēt. Skaidrs, ka tas ir ļoti traumatisks. Latvijas vārdā esmu gatavs darīt daudz ko,” komentēja Bukarts.

Latvija šodien ar 3:2 pārspēja Norvēģiju. Bukarts norādīja, ka spēles beigas bija ļoti nervozas.

“Šī bija ļoti svarīga spēle. Uzdevumu izpildījām – trīs punktu ir mūsu kasītē. Ļoti labs sniegums. Protams, bija validola beigas, bet mēs tās izturējām. Tas tikai normāli – viņiem [norvēģiem] vajag, mums [Latvijas izlasei] nevajag. Viņi taisa spiedienu, mēs aizsargājamies. Izturējām – trīs punkti, un viss kārtībā. Mēs parādījām raksturu un turpinām vākt punktus. Nekas vēl nav beidzies,” sacīja Bukarts.

Pēc mača ar Norvēģiju Latvijai paredzētas divas brīvdienas, taču pēc tam sekos divas spēles divās dienās.

“Svarīgi, lai kājas nepaliek betonā, neiecementējās. Atpūšoties jābūt aktīviem. Jāiziet pastaigāties, jāatpūšas no hokeja. Četrās dienās bija trīs spēles. Tas ir smags grafiks, sezonā reti kaut kas tāds gadās. Relaksēsimies, pavadīsim laiku kopā. Galvenais, lai kājas ir svaigas, un jānomierina galvas. Būs svarīga spēle, jācenšas čehiem atņemt punktus,” norādīja hokejists.

Rihards Bukarts trīs mačos iekrājis vienu rezultatīvu piespēli un negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Latvijas Televīzija

Komentāri (0)