R. Vītoliņš: Cīnīsimies tikai par uzvaru, jo neatnācām vienkārši tikai paslidināties

Latvijas U-20 izlases uzbrucējs Raimonds Vītoliņš intervijā Latvijas Hokeja federācijai (LHF) pirms rītvakar gaidāmās U-20 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēles pret Zviedrijas vienaudžiem uzsvēra, ka komanda mačā pret zviedriem cīnīsies tikai par uzvaru un tās mērķis ir iekļūt pusfinālā.

”Sajūtas ir patīkamas. Spēli nevaram sagaidīt. Cīnīsimies tikai par uzvaru, jo neatnācām vienkārši tikai paslidināties,” norādīja Vītoliņš. ”Ir jauns mērķis. Mērķis ir pusfināls.”

Latvijas U-20 izlases uzbrucējs uzsvēra, ka spēlētāji fiziski jūtas labi un, viņaprāt, būs gatavi rītvakar pulksten 22:30 paredzētajam mačam. ”Vakar bija brīvdiena. Pastaigājām pa parku un šodien nedaudz pakustinājām kājas 30 minūtes. Domāju, būsim gatavi rītdien uz spēli.”

”Zviedri labi slido. Labas piespēles dod. Mēģina no savas zonas ar īsajām piespēlēm iziet,” pretinieku spēles stilu raksturoja Vītoliņš. ”Cīnīsimies. Zinām, ka varam uzvarēt. Tā kā iesim tikai uz uzvaru. Katram vienkārši jāieliek visa sava sirds un, es domāju, būs viss kārtībā.”

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

Komentāri (0)